Merkezi ısıtma sistemlerimerkezi soğutma sistemlerimerkezi havalandırma sistemlerivrf sistemleri ve yangın sistemlerinin, danışmanlık, projelendirme, uygulama ve kontrolünü, hatasız ve doğru olarak yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Soft Grup özel ve tüzel kişilere sektörümüzde en iyi ve güvenilir hizmeti; yine en güvenilir ve kendi alanında lider firmaların ürünleriyle sunmaktadır.

Merkezi soğutma sistemleri VRF, VRV ve VRS olarak adlantırılan konut ve ticari mekanlara yönelik merkezi klima sistemleridir. Merkezi klima sistemleri soğutma ve ısıtma amacıyla dış ortamlara kurulan vrf sistemleri ile sağlanmaktadır. Merkezi soğutma amacı ile kurulan bu sistemlerde öncelik enerji tasarrufudur. Alışveriş merkezi, hastan plaza ve otellerde çokça tercih edilmektedir.

Merkezi ısıtma sistemleri, fabrika, atölye, depo, sera, alışveriş merkezi, restoran, kafeterya ve spor salonu gibi işletmelerde, tek başına ya da çoklu sistem içine entegre olarak, doğalgazlpgelektrik gibi enerjiler kullanılarak radyant ısıtmayerden ısıtmaısı pompası ile ısıtma gibi yöntemlerle enerji tasarrufu sağlayarak çokça kullanılan merkezi sistemlerdir.

E-Posta

info@softgrup.com

Telefon

0216 784 84 15
0542 730 38 61

Adres

Soğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. No:6 Teknik Yapı Uprise Sitesi Kat:11 D:108 Kartal / istanbul

Bize mesaj gönderin

Sorularınız mı var. Bize mesaj göndererek numaranızı bırakın. Sizi en kısa sürede arayalım.