Kurumsal

Teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız yıldan itibaren soğutma sistemlerinde, ısıtma sistemlerinde, arıtma sistemlerinde, yangın sistemleri ve havalandırma sistemlerinde teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyerek kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

On yıl üzeri deneyimli kalifiye ekiplerimiz tarafından projelendirilerek uygulanan merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerimiz yurt içi ve yurt dışı hastane, avm, iş merkezi, site, restoran, fabrika ve oteller gibi sirkülasyonun yoğun olduğu işletmeler ve kurumlarda uzun yıllar sorunsuz güvenle kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Alanında uzman kadromuz ile kuruluşumuzdan bu yana müşteri portföyümüze hizmet etmekten onur duyarız. Temel ilkesi daima kalite ve dürüstlük olan firmamız, müşteri memnuniyetini ilk amaç olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

İlke ve değerlerimize bağlı kalarak, vrf ve havalandırma çalışmalarımızda ve verdiğimiz tüm mühendislik hizmetlerinde müşterilerimize uygulamalarımızı hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak maksimum faydaya ulaşmaktır.

Kalite Belgelerimiz